Blog firmowy KilkaKresek

Po co i dla kogo ten Blog

25 lipca 2013

Nasz blog założyliśmy z czysto egoistycznych pobudek …

…i na tym kończymy pierwszy wpis …żeby wyszło kontrowersyjnie i tajemniczo niczym nagłówek newsa z Super-Onetu.

No dobrze – trochę się jednak wytłumaczymy.

Jako studio reklamy mamy szczęście istnieć już ponad 11 lat w branży kreatywnej. W tym czasie stworzyliśmy setki projektów graficznych dla małych jak dużych Klientów. Możliwe, że i Ty, Szanowny Czytelniku, w międzyczasie obdarzyłeś nas zaufaniem i powierzyłeś nam Bardzo Ważne Zadanie Projektowe.

Praca nad tymi projektami dała nam dużo frajdy, choć i czasem włosy z głów (oczywiście naszych – a nie Klientów) rwaliśmy. No i zyskaliśmy Rzecz Bezcenną – Doświadczenie. Jeśli połączymy je z naszym Wrodzonym Talentem – możemy uznać, że jesteśmy Niebywale Fantastyczni.

Zatem po co nam jeszcze blog? …to proste.

Chcemy pisać o naszych doświadczeniach, dzielić się przemyśleniami, spostrzeżeniami dotyczącymi kreacji i szeroko pojętej reklamy wizualnej. Pokażemy jak efektywnie może wyglądać współpraca Klient – studio reklamy. Od czasu do czasu pochwalimy się naszymi realizacjami. Czasem pokażemy to, co nas inspiruje – my też cały czas się uczymy i czerpiemy wzorce od lepszych od nas …choć jest ich tak niewielu:), a czasem też pokażemy, jak nie należy robić reklamy:)

Liczymy, że każdy- kto zajmuje się zlecaniem reklam (witamy działy marketingu i reklamy) jak i ich tworzeniem (witamy freelancerów i studia reklamy) – znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli nasi Czytelnicy zyskają dodatkową wiedzę, zainspirujemy ich, ukierunkujemy – będziemy szczęśliwi. A jeśli w przyszłości jeden z Czytelników zostanie naszym Klientem – z pewnością współpraca z nim okaże się dodatkowo satysfakcjonująca i twórcza.

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga.